Publicystyka KDM.pl Publicystyka KDM.pl
 
 Publicystyka KDM.pl

Recenzje

ddd
d
Love Story - "Talitha kum"
recenzował Piotr Zegadło

To właściwie concept album, zbudowany wokół przesłania dotyczącego ludzkiej godności i wartości oraz czystej miłości. I ten jasny, wyrazisty przekaz jest dużym atutem tej płyty.

d
ddd


ddd
d
ELOHIM - "Ja wracam"
recenzował Samuel Skrzypkowski

Bardzo dużą zaletą zespołu jest to, że grają na instrumentach na żywo, daje to dużo większą energię na koncertach, a publiczność potrafi to docenić.

d
ddd


ddd
d
Royal Rap - "Duchowa Rewolucja?"
recenzował Samuel Skrzypkowski

Długo chłopaki kazali czekać na swoją debiutancką płytę, ale warto było.

d
ddd


ddd
d
Rymcerze - "Kto jest królem?"
recenzował Samuel Skrzypkowski

Jest to bardzo oryginalne połączenie rytmów i bitów z mocnym uderzeniem i słowiańskimi, folkowymi instrumentami. Pięć lat rozwijania swoich umiejętności zarówno jako raperów, jak i producentów muzycznych oraz koncertowania powinny dać nam płytę, od której nie moglibyśmy się oderwać

d
ddd


ddd
d
Janusz Bigda - "Przestrzeni dal"
recenzował Piotr Zegadło

Traktuję tę płytę nie tyle jako zawodową produkcję muzyczną, a bardziej jako zapis przemyśleń życia z Bogiem, pełnych ducha i przekutych w naprawdę dobre melodie. I pewnie taki też był zamysł Janusza Bigdy, bo jego piosenki krzepią duchowo.

d
ddd


ddd
d
New Life'm - "dla ciebie i dla mnie"
recenzował Piotr Zegadło

Muzyka o Jezusie na najwyższym, światowym poziomie.

d
ddd


ddd
d
NMR - "Night Train"
recenzowała Eliza Sikorska

Night Train - taki tytuł ma debiutancka płyta zespołu NMR, który zabiera nas w podróż zachęcającą do przemyśleń nad własnym życiem. Na krążku przeważają ciepłe rockowe ballady, ale nie brakuje także mocniejszych akcentów, które są dobrym uzupełnieniem charakteru płyty.

d
ddd


ddd
d
daMYrade - "daMYrade"
recenzował Piotr Zegadło

Debiutancka produkcja daMYrade jest albumem pozytywnym muzycznie i tekstowo. Jednakże nie jest to album specjalnie odkrywczy, świeży czy oryginalny. Z drugiej strony - jestem pewien, że ten materiał wypada świetnie na koncertach i potrafi rozruszać publiczność. Pytanie tylko - czy poruszy głębię serca?

d
ddd


ddd
d
Sal Solo - "i worship"
recenzował Piotr Zegadło

Muzyka jest na wskroś nowoczesna - loopy, syntetyczne brzmienia, do tego "żywa" gitara, instrumenty perkusyjne i znakomite wokale. Nie do końca jednak podoba mi się ostateczne brzmienie "i worship". Bogate aranżacje sprawiają czasem wrażenie chaosu, a nowoczesność nie zawsze można policzyć na plus. Mogło być lepiej. Szkoda, że nie jest, bo to naprawdę oryginalna produkcja...

d
ddd


ddd
d
Jacek Dewódzki & Przyjaciele - "Rewolucja"
recenzował Piotr Zegadło

Płyta muzycznie mieści się w kręgu rockowych ballad. Każdy powinien znaleźć na niej dla siebie przynajmniej jeden utwór, który przemówi do serca i uszu. Ale nie jest to raczej krążek, do którego się powraca.

d
ddd


Jesteś   gościem w Publicystyce KDM.pl  /od 16.12.2004/  [administracja]

MaziThomasso Publicystyka KDM.pl Valid XHTML 1.0! Valid CSS!  (c) KDM